Szybkie randki – możesz wziąć w nich udział!

Kiedy?
20 maja 2019 r. o godz. 19.00 w Domu parafialnym przy ul. Związkowej 20 w Katowicach Panewnikach odbędzie się 5 edycja Katolickiej Szybkiej Randki tym razem 30+.

Czym właściwie są szybkie ranki? 
Są to spotkania dające możliwość poznania kilkunastu nowych singli płci przeciwnej, w ciągu zaledwie 2 godzin.

Kilkunastu mężczyzn i kilkanaście kobiet siada naprzeciwko siebie. Przez 6 minut ze sobą rozmawiają. Gdy organizator da znak, panowie przesiadają się do stolika obok, aby kolejne 6 minut spędzić z następną panią. Dziewczyny całą imprezę spędzają przy tym samym stoliku. I tak zmiana następuje do czasu, aż każdy chłopak porozmawia z każdą dziewczyną.

W trakcie spotkania uczestnicy notują na kartkach, z kim chcieliby się spotkać ponownie i nawiązać kontakt. Można zaznaczyć tyle osób ile tylko chcemy, a jeśli wzajemne wybory się pokryją wtedy organizator przesyła Wam do siebie kontakty.

Warunki udziału
W szybkiej randce może wziąć udział każda osoba stanu wolnego powyżej 30 roku życia, nie mająca przeszkody,  by wejść w sakramentalny związek małżeński oraz wyznająca wartości katolickie jako fundament swojego życia.

Koszt udziału to 10 zł. (na napoje, słodycze i inne koszty organizacyjne).
Chętni proszeni są o dokonanie wpłaty na konto: 57 2530 0008 2008 1035 0029 0001 Marcin Woźniak Nest Bank.

Zapisy

Zapisy przyjmujemy do 16 maja, ale przypominamy, że liczba miejsc jest ograniczona i lista może zostać zamknięta przed wskazanym terminem. O udziale będzie decydować kolejność zgłoszeń.
Masz pytanie? Napisz na e-mail: przemek1977ofm@gmail.com . Na ten adres należy zgłosić formularz zgłoszeniowy, który jest dostępny tutaj w pliku Office i w PDF.

Szukasz żony, szukasz męża? Poszukaj tutaj. Serdecznie zapraszamy!

Pokój i dobro!