DUSZPASTERZE


o. EFRAIM KOSTRZEWA

Mam na imię o. Efraim i jestem franciszkaninem. Urodziłem się w Piotrkowie Trybunalskim, a moją młodość szkolną spędziłem w Bełchatowie. Od 2001 roku należę do Zakonu Braci Mniejszych. W mojej pracy duszpasterskiej zajmowałem się prowadzeniem wspólnot, kursów i rekolekcji w Szkole Nowej Ewangelizacji. Od 2020 roku jestem Duszpasterzem Akademickim i pragnę dla studentów być przyjacielem, bratem i ojcem. Moim ogromnym pragnieniem jest, aby każdy student poznał Ojca            i znalazł DOM w OJCU.
Jeśli chciałbyś dowiedzieć się o mnie czegoś więcej, zapraszam do obejrzenia krótkiego świadectwa, możesz też po prostu przyjść do naszej Wspólnoty Akademickiej FODA. Serdecznie Cię pozdrawiam          i czekam na Ciebie.

o. MAGNUS KULA

Magnus Kula urodził się 3 Marca 1985 r. w Rybniku. W 2004 r. wstąpił do zakonu. Święcenia przyjął                w 2012 r. z rąk ks. Abp. Wiktora Skworca.                            Od 2012 do 2015 roku pełnił funkcję wikariusza parafialnego w Panewnikach, katechety oraz duszpasterza dzieci. W latach 2015 – 2019 uczęszczał na studia doktoranckie KUL w Lublinie.        Od 2019 r. sekretarz prowincji, wykładowca WSD Panewniki oraz Duszpasterz FODY.