Wigilia studentów FODY 2019-12-18

W tygodniu poprzedzającym święta Bożego Narodzenia zebraliśmy się na Fodzie, żeby wspólnie przeżyć Wigilijkę. Rozpoczęliśmy Mszą Świętą, później zebraliśmy się wokół stołu zapełnionego przyniesionymi przez każdego pysznościami! Po krótkiej przedmowie o. Magnusa rozpoczęliśmy składanie życzeń, a potem zasiedliśmy do jedzenia. Szczególną popularnością cieszyły się pierogi.

W pewnym momencie usłyszeliśmy kroki na korytarzu, a już po chwili na salkę wkroczył Święty Mikołaj! I to prawdziwy święty biskup, a nie jakiś “przebieraniec z Coca-Coli”. Wraz z elfem Wiktorią wręczył każdemu prezent, zrobił sobie też z nami zdjęcia, potem jednak musiał wrócić do swoich pasterskich obowiązków. Dziękujemy Mikołaju za odwiedziny!

Zabawa trwała w najlepsze do późna. Jedliśmy, dyskutowaliśmy i śpiewaliśmy kolędy. Dziękujemy wszystkim obecnym za niezapomnianą atmosferę! Niestety nie było z nami o. Miłosza, ale spotkaliśmy się z nim już w mniejszym gronie następnego dnia i przekazaliśmy mu prezent od Mikołaja. 

Pokój i dobro!