Wielkanocny Wieczór Wielbienia 22.04.2017r.

W sobotę 22. kwietnia po raz kolejny miało miejsce WWW, czyli Wielkanocny Wieczór Wielbienia. Jak co roku był on podzielony na kilka części.

W pierwszej z koncertem wystąpili Małgorzata Hutek i Bogusław Kaczmar. Wykonali utwory na podstawie psalmów, do których muzykę sami napisali. Następnie świadectwo o wpływie modlitwy i uwielbienia Boga na życie wygłosił Marcin Łęczycki. Podawał przykłady udowadniające działanie modlitwy, szczególnie psalmami, i działanie Boga zawsze w odpowiednim czasie. Mówienie świadectwa przeplatał wykonywaniem utworów.

Po wystąpieniach gości przyszła pora na najważniejszy punkt wieczoru, czyli Eucharystia, którą odprawił o. Franciszek. Na zakończenie Mszy Św. wyszliśmy z Kościoła Akademickiego, aby w procesji rezurekcyjnej wielbić Zmartwychwstałego Jezusa Chrystusa. Następnie, przez całą noc trwaliśmy przy Najświętszym Sakramencie, wielbiąc śpiewem i modlitwą Boga żywego. O godz. 6:30 przyszedł, wyświęcony dzień wcześniej, dk. Salomon, z którym odmówiliśmy wspólnie jutrznię i który nas pobłogosławił.

Wielkanocny Wieczór Wielbienia zakończył się śniadaniem wielkanocnym, do którego dotrwali nieliczni. Już teraz zapraszamy na WWW za rok.

[envira-gallery id=”6771″]