Katolicki speed dating 16.04.2018 r.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Do życia w małżeństwie powołanych jest tak wiele ludzi a nie każdemu udaje się odnaleźć Tę Jedyną / Tego Jedynego, choć serce się prosi.
Foda wyszła temu na przeciw i pomogła świętemu Józefowi łączyć w pary otwartych na miłość nowych ludzi.

Nasz Duszpasterz, Ojciec Przemysław, wpadł na świetny pomysł. A że jest to człowiek czynu, zaczął go realizować!
I tak własnie zorganizował Katolicki Speed Dating, przy pomocy kilku osób zaangażowanych w ten projekt, którym Foda serdecznie dziękuje!

Czym właściwie jest Speed Dating? Speed dating to inaczej szybkie randki – 5 minutowe, gdzie każdy z uczestników rozmawia z jedną osobą, a następnie przechodzi do kolejnej, by z nią porozmawiać; poznać się. Zmiana rozmówcy następuje po usłyszeniu dźwięku dzwonka. Po skończonej sesji uczestnicy oddają wypełnione formularze w których zaznaczają z kim chcieliby podzielić się kontaktem do siebie. Organizator, w tym przypadku Ojciec Przemysław, przesyła informacje zwrotne do każdego z uczestników. Katolicki Speed dating łączy ludzi, którzy wyznają naszą wiarę. To mocny fundament dla budowania relacji.

Speed dating miał miejsce w Domu Parafialnym przy naszej Parafii. Były dwie grupy wiekowe: po 30 osób. Nawiązały się ciekawe znajomości. Liczymy na to, że przyniesie to dobre owoce!
Kolejny Speed dating już niebawem.
🙂

Pokój i dobro!
[envira-gallery id=”8759″]