Jesienny wyjazd Fody do Jabłonkowa 12-14.10.2018 r.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.

Foda była ostatnio z wyjazdem w Jabłonkowie w Czechach. Chcemy się podzielić z Wami krótką relacją z weekendu 12 – 14 października.

Ten wyjazd był bogaty w przeżycia. Same dobre! Tym razem był z nami tylko Duszpasterz Ojciec Miłosz, Ojciec Przemysław został w Katowicach i odprawił dla pozostałych Mszę Świętą Dwudziestkę w niedzielę. Czyli dla każdego – coś dobrego.

Piątek, 12 października 2018

Zebraliśmy się przy budynku Fody. Ojciec Miłosz wykazał się zmysłem organizatora – każdy miał przydzielone swoje miejsce w pojeździe.Błogosławieństwo na drogę i… w drogę! Po przyjeździe do Jabłonkowa zjedliśmy postną kolację (na stole nasza ulubiona pasta rybna) i oddaliśmy się integracji.

Sobota, 13 października 2018

Zaczynamy dzień Mszą Świętą. Tak rozpocząć dzień jest najpiękniej. Jak pośpiesznie pędziliśmy na Mszę, tak pośpiesznie pędziliśmy na śniadanie po mszy. Później szybkie sprzątanie po śniadaniu i wychodzimy w góry! Przez cały dzień zdobywaliśmy szczyt, jakim był Wielki Stożek. Po powrocie pyszny gulasz, adoracja Najświętszego Sakramentu i gry, zabawy.

Niedziela, 14 października 2018

Msza Święta, wyjazd w góry, sprzątanie po sobie, aby siostry miały po nas jak najmniej pracy, powrót do Katowic. Dzięki opiece św. Krzysztofa dojechaliśmy bezpiecznie do Katowic.

Za kilka miesięcy kolejny wyjazd. My już na niego czekamy.

Pokój i dobro!

[envira-gallery id=”10389″]