KATOLICKI SPEED DATING 3!

Dzieje się!
Po sukcesie ostatniego katolickiego Speed datingu (relacja i zdjęcia po kliknięciu w załącznik: Relacja z KSD 2) Ojciec Przemysław postanowił, że na tym jeszcze nie skończyła się jego rola. Dlatego też organizuje Katolicki Speed dating 3. Tym razem dla osób powyżej 30 roku życia, które nie mają przeszkody kanonicznej, by wejść w sakramentalny związek małżeński.

Czym właściwie jest Speed dating?
Speed dating to inaczej szybkie randki – 5 minutowe, gdzie każdy z uczestników rozmawia z jedną osobą, a następnie przechodzi do kolejnej, by z nią porozmawiać; poznać się. Zmiana rozmówcy następuje po usłyszeniu dźwięku dzwonka. Po skończonej sesji uczestnicy oddają wypełnione formularze w których zaznaczają z kim chcieliby podzielić się kontaktem do siebie. Organizator, w tym przypadku Ojciec Przemysław, przesyła informacje zwrotne do każdego z uczestników. Katolicki Speed dating łączy ludzi, którzy wyznają naszą wiarę. To mocny fundament do budowania relacji.

Termin Katolickiego Speed datingu 3
19 listopada 2018 r., godzina 19:00 w Domu Parafialnym przy ulicy Związkowej 20.

Warunki udziału
W szybkiej randce może wziąć udział każda osoba powyżej 30 roku życia, która wyznaje wartości katolickie jako fundament swojego życia.
Koszt udziału to 10 zł (na napoje, słodycze i inne koszty organizacyjne).
Chętni proszeni są o dokonanie wpłaty na konto: 57 2530 0008 2008 1035 0029 0001 Marcin Woźniak Nest Bank.

Zapisy
Masz pytanie? Napisz na e-mail: przemek1977ofm@gmail.com . Na ten adres należy zgłosić formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest tutaj w pliku Office Formularz-na-KSD-30Zgłoszenie na Speed dating WORD lub w pliku PDF Formularz-na-KSD-30Zgłoszenie na Speed dating PDF . Zapisy dla kobiet już są zamknięte – został osiągnięty limit miejsc. Wciąż zapraszamy mężczyzn.

Szukasz żony, szukasz męża? Poszukaj tutaj 🙂 . Serdecznie zapraszamy!

Pokój i dobro!