KATOLICKI SPEED DATING 2!

Dzieje się!
Po sukcesie ostatniego katolickiego Speed datingu (relacja i zdjęcia po kliknięciu w załącznik: Relacja z Katolickiego Speed datingu ) Ojciec Prezmysław postanowił, że na tym jeszcze nie skończyła się jego rola. Dlatego też organizuje Katolicki Speed Dating 2.

Czym właściwie jest Speed Dating?
Speed dating to inaczej szybkie randki – 5 minutowe, gdzie każdy z uczestników rozmawia z jedną osobą, a następnie przechodzi do kolejnej, by z nią porozmawiać; poznać się. Zmiana rozmówcy następuje po usłyszeniu dźwięku dzwonka. Po skończonej sesji uczestnicy oddają wypełnione formularze w których zaznaczają z kim chcieliby podzielić się kontaktem do siebie. Organizator, w tym przypadku Ojciec Przemysław, przesyła informacje zwrotne do każdego z uczestników. Katolicki Speed dating łączy ludzi, którzy wyznają naszą wiarę. To mocny fundament dla budowania relacji.

Termin Katolickiego Speed datingu 2
22 maja 2018 r, godzina 19:30 w Domu Parafialnym przy ulicy Związkowej 20.

Warunki udziału
W szybkiej randce może wziąć udział każdy student lub absolwent studiów, który wyznaje wartości katolickie jako fundament swojego życia.
Koszt udziału to 5 zł (na napoje i organizację) + 20 zł kaucji zwrotnej po wzięciu udziału w randce.

Zapisy
We Fodzie i na furcie klasztornej w Katowicach Panewnikach (furta klasztorna jest czynna w tygodniu w godzinach 7.30-12.45 i 13.30-19.30).
Masz pytanie? Napisz na e-mail: przemek1977ofm@gmail.com .

Szukasz żony, szukasz męża? Poszukaj tutaj :). Serdecznie zapraszamy!

Pokój i dobro!